Vieta tavo kūriniams
Kiekvienam autoriui už kokybišką turinį turi būti atlyginta. Rašytojai, nepriklausomi turinio kūrėjai bei skirtingų sričių ekspertai pagaliau turi „namus“, kuriuose ras:
plus
Ištikimus ir kritinį mąstymą turinčius skaitytojus.
plus
Švarią, reklamų netrikdomą turinio platformą.
plus
Naujus sekėjus ir galimybę pasiekti naują auditoriją.
plus
Profesionalių redaktorių pagalbą.
plus
Turinio skaitomumo ir nuo jo priklausomą atlygio statistiką.
plus
Sėkmingiausių D+ autorių patarimus ir rekomendacijas.
plus
Galimybę įdėti įvairaus formato turinį – straipsnius, vaizdo medžiagą ir tinklalaides.
Galimybė įdėti įvairaus formato turinį:
audio audio  audio
phone
visual
Autorių partnerystė su D+
Prisijunk prie D+ autorių ir gauk atlygį už istorijų, patirties ir žinių dalijimąsi su kitais. Autorių turinio sėkmė, kitaip tariant atlygis, tiesiogiai priklauso nuo praleisto laiko skaitant straipsnį, žiūrint vaizdo įrašą ar klausant tinklalaidę.
Vieta tavo
kūriniams
Kiekvienam autoriui už kokybišką turinį turi būti atlyginta. Rašytojai, nepriklausomi turinio kūrėjai bei skirtingų sričių ekspertai pagaliau turi „namus“.
phone

Autorių partnerystė su D+

Prisijunk prie D+ autorių programos ir gauk atlygį už savo istorijų, patirties ir žinių dalijimąsi su kitais. Autorių turinio sėkmė, kitaip tariant atlygis, tiesiogiai priklauso nuo skaitytojų praleisto laiko kūrinyje.
visual
visualautorystės ciklas
kurk_isradingai
Kurk kokybiškai ir išradingai

Pasidalyk savo perspektyva. Ilgas ar trumpas, sudėtingas ar humoristinis, paremtas nuomone ar faktais tekstas, vaizdo įrašas, tinklalaidė ar kitas išradingas formatas – tai jūsų diktuojamo turinio komunikacijos tonas, kuris formuos bei augins dedikuotų skaitytojų ratą. Kuo kokybiškiau kuri – tuo daugiau turi.

kurk_isradingai
Mes rekomenduosime

Atitikęs skaitytojų ir redakcijos poreikius bei standartus, jūsų turinys atsidurs: D+ naujienų topuose / „D+ rekomenduojame“ blokuose / Skaitytojų prenumeruojamuose naujienlaiškiuose / D+ socialinių tinklų „Facebook“ ir „LinkedIn“ paskyrose. Verta pasistengti – jūsų paskelbto turinio matomumas ir sąskaita už vartotojų praleistą laiką kaipmat išaugs.

kurk_isradingai
Gauk atlygį kas mėnesį

Už sunkų darbą bus atlyginta. Kiekvieną mėnesį tau išrašius sąskaitą uždirbta suma bus pervesta į asmeninę banko sąskaitą. Tavo rezultatai priklausys nuo skaitytojų praleisto laiko turinyje.

kurk_isradingai
Plėsk savo skaitytojų ratą

Gautu atlygiu tavo darbas nesibaigia. Kurk ir dalykis turiniu toliau, mes padėsime tavo darbams išvysti dienos šviesą. Tik taip tavo skaitytojų ir sekėjų ratas augs.

Autoriai, kurie pasitiki ir naudojasi   visual
visualgairės autoriams

Jūs visiškai atsakote už turinio autorystę

Jūsų pateiktas turinys turi būti originalus bei:

 • Negali būti pasiekiamas internete nemokamai.
 • Gali būti pasiekiamas internete mokamai.
 • Naudojant nuotraukas, vaizdo įrašus ar kitus turinio perteikimo elementus, visiškai atsakote už jų autorystę.

  Jūsų reklamai D+ vietos nėra

  Savęs, produktų ar paslaugų reklamai D+ vietos nėra. Geriausia reklama – originalus turinys bei besipuikuojantis autoriaus prekės ženklas, vardas ir pavardė šalia jo.

  Aukšta D+ skaitytojų kartelė

  Pasistenkite: D+ skaitytojai ieško gilių įžvalgų ir įdomių požiūrio kampų. Teikite geriausius savo darbus, kurie skatina mąstymą, ugdo ir įkvepia, venkite ataskaitinio ar geltonosios spaudos stilių.

  D.U.K.
  1. Užsiregistruoti - užpildyti registracijos anketą.
  2. Pasirašyti sutartį, kurią gausite užpildę pirmame žingsnyje nurodytą anketą ir įveikę D+ atstovų atranką.
  3. Prisijungti prie autorių paskyros. Pasirašius antrame žingsnyje įvardintą sutartį, jums bus suteikti prisijungimai prie autorių paskyros, kurioje galėsite įkelti savo pirmąjį turinį.
  Per metus planuojame autoriams išdalyti beveik 70 tūkst. eurų. Šiuo metu autoriams išmokama 100 proc. atskaičius PVM (21 proc.) nuo prenumeratorių surinktų lėšų (autorių fondo), jos proporcingai padalijamos pagal skaitomumą, t.y. laiko trukmę, kurią skaitytojai praleido straipsniuose. Kviečiame susipažinti su realių autorių lėšų statistika:


  Likusi autorių fondo dalis skiriama „DELFI Plius“ platformai vystyti, palaikyti, reklamai, administravimui ir mokesčiams.
  Galite kaupti arba gauti atlygį 1 kartą per mėnesį. Tam reikia pateikti sąskaitą faktūrą (šablonų rasite internete). Autorių išrašytos sąskaitos faktūros yra apmokamos per 30 dienų pateikus sąskaitą.
  Kiekvienam patvirtintam autoriui yra suteikiami prisijungimai prie „DELFI Plius“ autorių paskyros, kur galima įkelti tekstų, nuotraukų, garso, vaizdo ir kitų failų. Didelės apimties, pavyzdžiui, vaizdo failai, perduodami naudojantis wetransfer.com ar fromsmash.com paslaugomis pateikiant sugeneruotą failų nuorodą.
  Tokia galimybė suteikiama išskirtiniais atvejais, jei į tekstą įsivelia faktinė ar korektūros klaida. Tokiais atvejais visada reiktų kreiptis į redakciją.
  Atitikęs skaitytojų ir D+ redakcijos poreikius ir standartus, jūsų turinys atsidurs:
  - D+ naujienų topuose.
  - „D+ rekomenduojame“ blokuose.
  - Skaitytojų prenumeruojamuose naujienlaiškiuose.
  - D+ socialinių tinklų „Facebook“ ir „LinkedIn“ paskyrose.
  Verta pasistengti – jūsų paskelbto turinio matomumas ir sąskaita už vartotojų praleistą laiką kaipmat išaugs.